O nas

O nas 2017-02-15T15:55:38+00:00

Od samego początku istnienia spółki, filozofia biznesowego postrzegania przez ECLSOFT Sp. z o.o. rynku polega na bardzo indywidualnym podejściu projektowym do potrzeb klienta. Rozwiązanie informatyczne jakim jest S.I., w naszym rozumieniu współpracy z klientami musi uwzględniać jego indywidualne potrzeby, dlatego jest realizowane przez implementowanie w jak największym stopniu spersonalizowanego modelu biznesowego.

Potwierdzeniem sukcesu takiego myślenia jest wieloletnia współpraca z naszymi partnerami. Wspomniana współpraca nie kończy się na etapie oddania systemu do użytkowania ale polega na ciągłym obsługiwaniu i dostosowaniu systemu do zmieniających się potrzeb naszych partnerów. Pomagamy rosnąć naszym partnerom.

Nie mamy pośredników

 

Za rozwój i produkcje systemów odpowiada tylko i wyłącznie nasz dział rozwoju produktu. Za jakość sprzedaży i obsługi klienta odpowiadamy sami przed klientami. Brak sieci pośredników jest naszym wyborem a nie przypadkowym działaniem. Sprzęt jaki oferujemy kupujemy zawsze sami i odpowiadamy za jego jakość.

 

Dysponujemy portalem serwisowym

 

Za zgłoszenia serwisowe i gwarancyjne odpowiada profesjonalny dostępny 24h/dobę portal zgłoszeniowy. Klienci zgłaszają w nim wszelkiego rodzaju zdarzenia wymagające interwencji informatyka. Portal pozwala opisać zdarzenie wraz z załącznikami. Każdemu klientowi konfigurujemy portal według umowie serwisowej.


Oferujemy kompleksową usługę

 

Nasza propozycja jest kompleksowa. Projektujemy na bazie informacji zebranych w czasie analizy procesów przedsiębiorstwa. Wdrażamy systemy i dobieramy do nich całą infrastrukturę sprzętową. Po oddaniu klientowi rozwiązania biznesowego nadzorujemy i serwisujemy sprzęt i oprogramowanie. Wspomagamy finansowanie.

 

Mamy doświadczenie

 

Mamy olbrzymie doświadczenie w modelowaniu poprawnej struktury organizacyjnej przedsiębiorstw oraz przekładaniu jej na język systemu klasy MRP/ERP. Nasze modele są bardzo mocno indywidualizowane i zawsze przewiduję wszystkie specyfiki występujące w procesie zarządzania naszego klienta.


Historia ECLSOFT

kalendarium

 

Rejestracja spółki

Wrzesień 1, 2001

ECLSOFT Sp. z o.o. powstała w 2001 roku w Częstochowie  i rekrutowała swoich pracowników z lokalnego rynku. Spółka już na starcie podpisała umowę na budowę oprogramowania z opcją indywidualnego uwzględnienia potrzeb biznesowych klienta.

Zakończenie prac nad systemem S.I.

Marzec 1, 2003

Powstanie sztandarowego produktu spółki, czyli autorskiego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP/MRP i wdrożenie go w dużej spółce akcyjnej.

Wersja systemu S.I. dla branży mięsnej

Luty 1, 2004

Spółka opracowuje wersje systemu S.I. dedykowaną branży mięsnej. System uwzględnia produkcję przepływową, ważenie, etykietowanie, ekspedycję i obsługę kodów kreskowych.

Wersja systemu S.I. dla branży Rental odzieży roboczej

Luty 1, 2006

Ukończenie prac nad systemem do obsługi rentalu odzieży roboczej.

Wprowadzenie na rynek systemu Izba

Czerwiec 1, 2006

06.2006 – Wprowadzenie na rynek nowego systemu Izba, obsługującego izby wytrzeźwień i placówki dla osób z problemami alkoholowymi.

Wersja S.I. dl branży produkcji stolarki budowlanej

Styczeń 1, 2007

Pierwsze wdrożenie systemu S.I. w spółce akcyjnej z branży produkcji stolarki budowlanej w pełnym zakresie.

Wersja dla branży handlu hurtowego

Grudzień 1, 2007

Opracowanie wersji handlowej systemu S.I. Spółka wdraża system w dużej hurtowni elektrotechnicznej.

Zakończenie prac nad wersją edukacyjną

Grudzień 1, 2009

Wersja edukacyjna S.I. zostaje przystosowana do programu prowadzenia edukacji kadry zarządzającej procesami produkcyjnymi na Politechnice Łódzkiej. System z powodzeniem działa do dzisiaj.

Wersja systemu Hotel i Restauracja

Listopad 1, 2010

Powstaje wersja systemu Hotel i Restauracja. Do końca roku spółka zamyka z powodzeniem wdrożenie w dużym hotelu wypoczynkowym.

Pierwsza instalacja systemu w chmurze

Maj 1, 2012

ECLSOFT zamyka wdrożenie modułu kadrowo-płacowego w dużej korporacji międzynarodowej. Jest to jednocześnie pierwsza instalacja systemu S.I. w chmurze.

Technologia RFID

Lipiec 1, 2012

Nowoczesne technologie znakowania RFiD w systemie Serwis.

Spółka podejmuje współpracę miedzynarodową

Październik 1, 2014

Integracja systemu S.I. z systemem FenOffice firmy ProLogic Computer GmbH. To pierwsza międzynarodowa współpraca spółki.

Mobilna obsługa magazynu

Październik 1, 2015

ECLSOFT poszerza swoją ofertę o mobilny system obsługi magazynu. Korzystając z mobilnego urządzenia możliwe jest zarówno przyjęcie jak i wydanie towaru. System obsługuje kody kreskowe, drukowanie etykiet, potwierdzanie odbioru dokumentu podpisem na ekranie dotykowym.

Mobilny system handlowy S.I. Mor

Luty 1, 2016

Spółka kończy prace nad mobilnym systemem handlowym – SI-MOR. Aplikacja pracuje na urządzeniach z systemem Android i umożliwia składanie zamówień oraz inwentaryzację stanu magazynowego. System jest przeznaczony dla sklepów wchodzących w skład sieci handlowej firmy, a także dla handlowców pracujących w terenie.

Wprowadzenie technologii RFID

Lipiec 1, 2016

Nowoczesne technologie znakowania RFiD w systemie Serwis.

Osoby reprezentujące spółkę

Grzegorz Żyła
Grzegorz ŻyłaPrezes Zarządu
Informatyk i programista. Absolwent Informatyki stosowanej i sieciowych systemów operacyjnych Politechniki Częstochowskiej.
Radosław PalmowskiDyrektor d/s rozwoju produktu
Redantium, totam rem aperiam, eaque ipsa qu ab illo un inventore veritatis etras quasi architectos beatae vitae dicta sunt est explicabo sadips ipsum dolores ets.
Roman ChrobakWice Prezes Zarządu
Redantium, totam rem aperiam, eaque ipsa qu ab illo un inventore veritatis etras quasi architectos beatae vitae dicta sunt est explicabo sadips ipsum dolores ets.